İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Buket Ada Kılıç, ders BELGELİĞİ Çalışma Raporu

 

2019-2023 dönemi ders Belgeliği mezunlarımızdan Buket Ada Kılıç’ın, eğitim sürecinden detaylı bir şekilde bahsettiği ve ürettiklerini de içeren, ana sanat atölye mezuniyet raporunu sizlerle paylaşıyoruz.

Eğitimi sürecinde yaşadığı sorunları ve kazanımları, etkilendiği kişileri ve kaynakları, kısacası tüm sürecini açık bir dil ile anlattığı bu rapor, gelecek dönem öğrencilerine de örnek olacak nitelikteki sayılı raporlardan biri.

 “Hazırladığım bu rapor 2019-2023 dönemini gözden geçirmemi ve bu süreç içerisindeki üretimlerim arasındaki bağları kurmamı sağladı. Atölye disiplini ve işleyişi; sanat üretimlerimin altını düşünsel olarak da doldurmama ve sadece bakmak yerine görebilmeme yardımcı oldu. Bunların yanı sıra insani duyguları ve bilinci es geçmemeyi bana öğretti. Tüm bu katkılarından dolayı en başta hocamız Dr. H. Avni ÖZTOPÇU’ ya teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.  sözleri ile bahsettiği raporundaki resimlerinden birkaç örnek:

Üçlü Birlik, Saman kağıdı üzeri yağlıboya ve kuruboya, 2023
Üçlü Birlik, Saman kağıdı üzeri yağlı boya ve kuru boya, 2023

 

‘Memphis Diyarına Yolculuk’ , 50×70, kağıt üzeri karışık teknik kolaj, (Beşiktaş Belediyesi Çağdaş Sanat Koleksiyonu), 2023
‘Gulliver’in Gezileri’, 50×70 , kağıt üzeri karışık teknik kolaj, 2023

 

Mezunumuzu tebrik ediyor ve bundan sonraki süreçte de üretimlerine ve başarılarına şahit olmayı umuyoruz.

Raporu detaylı olarak okumak isterseniz:

Buket KILIÇ 101618077 ASA 4. SINIF FİNAL RAPORU.pdf ·

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günleme © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.