İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çalışma Ekibi Özdemir Altan ile tekrar bir araya geldi.

Çalışma Ekibi 22 Mart 2017 tarihinde 13.dergide yer alacak olan röportaj metninin düzenlenmesi için Özdemir ALTAN ile bir araya geldi.

2011 yılında Özdemir Altan’la bir söyleşi gerçekleştiren Çalışma Ekibi, 1 yıllık çalışmanın ardından Özdemir Altan Söyleşisini tamamlayarak 16 Mart 2013 tarihinde Altan’ı yeniden ziyaret etmişti. Öğrenciler, bu ziyaretlerinde söyleşi görüntüleriyle birlikte üç adet belgelik kupası takdim etti. Önceki ziyarette olduğu gibi bu ziyarette de Çalışma Ekibini samimi ve cömertçe ağırlayan Altan, bu ziyareti de bir söyleşi haline getirerek öğrencilerle dolu dolu konuştu. Bunun üzerine Çalışma Ekibi tarafından yeni görüntüler kayda alındı.

 

16 Mart 2013 Özdemir Altan'a söyleşi videosu izletildi ve kupa verildi
Savaş Kayhan, Özdemir Altan, Seda Oturmak, Hasan Aktaş, Elif Sinem Hacim, Ahmet Özdemir, Kozyatağı, 16 Mart 2013

 

Kurgu-Montaj: Can İpek, Gülşah Sezer, Hasan Aktaş. Kamera: Ahmet Özdemir, Mustafa Aykurt, Ufuk Ülker. İletişim Sorumlusu: Ahmet Özdemir. Emeği Geçenler: Başak Topkaya, İzzet Eray Kılıçay, Can İpek, Gülşah Sezer, Hasan Aktaş, Ahmet Özdemir, Özlem Atar, Mustafa Aykurt, Selva Kenavlı, Elif Sinem Hacim, Filiz Kansu, Sümeyye Kıraç, Hacer Uzuner, Gülden Sönmüş, Gönül Karaçömlek. dB Copyright © 2011. 01’01’05 Renkli 480p.

Video dosyası USB Flash Bellek ve DVD ortamlarında saklanmaktadır. Belge içeriği şu şekildedir; İçerisinde video ve metin dosyası bulunan 1 adet USB Flash Bellek ve DVD, Videonun yazılı metnini ve bilgilerini içeren 10 adet fiziki çıktı. Videodan alınan 11 adet fotoğrafın fiziki çıktıları ve fotoğraf makinesi ile çekilmiş 1 adet fotoğrafın fiziki çıktısı olmak üzere toplam 11 adet fotoğraf yer almaktadır. 21 Mart 2013 tarihinde Youtube.com sitesindeki Kunduzca kanalında yayınlanmıştır. Youtube görüntüleme verilerine göre 21.06.2015 Tarihine kadar toplam 2.311 kişi tarafından görüntülenmiştir. Bu belgeleme, Çalışma Ekibi tarafından 21.06.2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

 

IMG_9609
Aras Yazıcı, Melih Yavuz, Ayşegül Kavak, Özdemir Altan, Selin Yağmur Sönmez, Kozyatağı, 22 Mart 2017

Aras Yazıcı, Ayşegül Kavak, Melih Yavuz ve Selin Yağmur Sönmez’den oluşan yeni ekip kozyatağındaki atölyesinde Altan ile bir araya gelerek 13.Dergi için düzenlenen söyleşi metnini sundu. Sunulan metin üzerinden ilerleyen görüşme yeni bir Özdemir Altan Söyleşisine dönüştü. Bunun üzerine Çalışma Ekibi yapılan görüşmeyi kayıt altına alarak yeni bir Özdemir Altan Söyleşisi oluşturdu. Yapılan söyleşinin ardından Altan’a 3 adet dB Fidanı takdim edildi.

 

 

Yazı ve Görsel
Aras Yazıcı
Aslıhan Mumcu
Selin Yağmur Sönmez

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Günleme © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.